Teslimat Koşulları

Siparişleriniz onaylandıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo şubesinin alıcı adresine uzaklığına göre sipariş 1-3 iş günü içerisinde alıcıya ulaştırılır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat süresine göre değişiklik göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir sorun olması halinde alıcıya ulaşılıp gerekli bilgiler verilir; bu nedenle üyelik bilgilerinin eksiksiz ve doğru olmasına dikkat ediniz.

Cumartesi saat 13.00'ten sonra ve resmi tatillerde kargo teslimatı yapılmamaktadır.

Siparişlerinizin tamamı Davines Store güvencesi ile anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından teslim edilir.

Siparişleriniz e-mail yoluyla tarafınıza bildirilir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta olmaması durumunda alıcıya konu ile ilgili bir e-mail gönderilir ve ürünün stoklara gireceği tarih bildirilir.

davinesstore.com online bir alışveriş sitesidir ve aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Bazı durumlarda kullanıcıların aynı ürünü aynı anda alması durumunda ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda en az 4, en fazla 30 gün bekleme süresi vardır. Ürün bu süre içerisinde alıcıya ulaştırılamaz ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.